Chemiliada – X edycja

W tym roku miała miejsce już X edycja Chemiliady – czyli pikniku Wydziału Chemicznego UG. Mimo, że pogoda nam nie dogadzała wspieraliśmy samorząd Wydziału Chemii w organizacji jak w roku poprzednim. Organizowaliśmy konkursy, w tym klasyczna czarna skrzynkę. Najważniejsze jest to, że po raz kolejny spotkaliśmy się wszyscy razem aby dobrze się bawić 🙂

Chemiween 2017

CHEMIWEEN po raz drugi organizowany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

WIĘCEJ OGNIA, WIĘCEJ STRACHU, WIĘCEJ ATRAKCJI, WIĘCEJ KONKURSÓW, WIĘCEJ WSPÓŁPRACY MIĘDZY KOŁAMI NAUKOWYMI Z WYDZIAŁU CHEMII UG.

Zapraszamy studentów oraz pracowników Wydziału Chemii, Biologii oraz Biotechnologii do odkrycia mrocznej chemii. Pokazy chemiczne, konkurs na najmroczniejsze przebranie oraz wiele innych. Odkryjcie kto stoi za morderstwami, skosztujcie pianek mrożonych w ciekłym azocie, wydostańcie się z mrocznego escape room’u. Wiele stanowisk z ciekawymi wyzwaniami. Do zobaczenia 30.10.2017 r. o godz. 17:00!!

Konkurs dla studentów „W poszukiwaniu Natury 2000”! Do wygrania nagrody pieniężne !

Hej Ochroniarze!

Mamy dla Was propozycję konkursu organizowanego przez Zespół Fabryki Komunikacji Społecznej

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie materiału promującego ideę ochrony przyrody w ramach Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000. Artykuły powinny zawierać od 3 do 5 tysięcy znaków ze spacjami, natomiast materiał audiowizualny powinien trwać maksymalnie 5 minut.

Zostało niewiele czasu, bo prace nadsyłać można do 30.11.2014. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne !

Więcej informacji: